Career

Fargo Line is constantly looking for new talent to join our team of ambitious professionals. We have offices in Lithuania and Estonia, and are currently expanding our presence to other European countries.

Best Connected Feeder Network in Europe

Career

Career

Your next career step

Job Vacancies

1Pardavimų vadybininkė (-as)

Darbo Pobūdis

 Ar esate nusiteikę nuolat mokytis? Gerai jaučiatės komunikuodami su esamais klientais ir aktyviai ieškoti naujų? Susisiekime!

 Reikalavimai

Ieškome žmonių:

  • Gerai kalbančių angliškai (rusų ir lenkų kalbos būtų privalumas).
  • Pasiruošusių išbandyti pardavimų vadybininkės (-o) poziciją logistikos įmonėje.
  • Pozityvių, norinčių augti ir tobulėti kartu su augančia kompanija.
  • Nebijančių iššūkių ir siekiančių rezultatų.

 Norėtume dirbti su pozityviais, sąmoningais, komunikabiliais ir atsakingais žmonėmis, gebančiais orientuotis į rezultatą.

Mes jums siūlome:

  •  Draugišką komandą - mes bendraujame ir augame kartu, laiką darbe priimame kaip teigiamą patirtį.
  • Žadame galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją mokymuose.
  • Taip pat kasdien - patogią darbo vietą, kas savaitinius komandinius pietus, kasmetines keliones ir kitas veiklas.

Darbas atlyginamas bazine suma, priedai augantys kartu su pardavimais.

Atlyginimas

700€ po mokesčių, plius nuo pardavimų priklausantys priedai.

2Oro Krovinių Pardavimų ir Pervežimų Vadovė (-as)
3Müügiinimesi
4Buhalterė (-is)
5Open vacancy

Send Your Application Below

Browse files
Size limit for each file is 100 MB
    Fargo Line

    About

    Transportation and logistics services to optimise supply chains and meet tighter production schedules.

    Quick Links

    Contact

    Lukšio g 5B, Vilnius